درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک

شرکت آرپا نما گستر پایا

درب و پنجره های ترمال بریک

طراحی، تولید و اجرای پنجره های ترمال بریک

درب و پنجره های آلومینیومی

طراحی، تولید و اجرای درب و پنجره های آلومینیومی

بسته به اینکه در چه منطقه ­ای هستید، می توانید  از پنجره ­های آلومینیومی پیشرفته حرارتی ترمال بریک استفاده کنید.

کاربرد نوار های پلی آمید (موانع حرارتی) در پنجره ­های با قاب آلومینیومی به شدت قابلیت عایق بودن آنها را ارتقاء می­دهد. از پلی آمید  در میان قاب استفاده میشود، تا مانع حرارتی ایجاد شود و جریان حرارت کاهش یابد.

پنجره ­های آلومینیومی ترمال بریک  مجتمع پیمان  با این مانع حرارتی تجهیز شده­ اند و در نتیجه از بهره ­وری انرژی بالاتری را برخوردارند.

عملکرد گرمایی

پنجره­ های آلومینیومی ترمال بریک با عملکرد سطح بالا از این قابلیت برخوردارند که الزامات استاندارد بهره­ وری انرژی را برآورده کنند یا حتی از سطح استاندارد نیز فراتر عمل کنند. در و پنجره­ های آلومینیومی به راحتی می­توانند تا 60 درصد عمل جذب یا دفع حرارتی بهبود ببخشند و از این لحاظ با در و پنجره ­های گران­ قیمت ­تر چوبی و یو پی­ وی­ سی(UPVC) رقابت می­کنند.

کاهش انتشار گازهای گل خانه ­ای

در طول عمر ساختمان نیز به لحاظ انرژی در مقایسه با انرژی ورودی اولیه، تا بیش از 100 برابر بیشتر صرفه­ جویی می­شود.

برای خانه ­هایی که گرمایش به صورت الکتریکی در آنها انجام می­شود، یا خانه ­هایی که در اقلیم ­های گرم، سرمایش آنها به صورت الکتریکی صورت می­گیرد، قریب به 300برابر صرفه­ جویی انجام می­شود.

برای نمونه در مورد میزان میانگین گاز برای گرم شدن خانه ­ای در ملبورن، استفاده از پنجره­ های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک باعث می­شود تا تنها در سال اول استفاده از این پنجره ­ها، میزان معادل  CO2 تا سه برابر در مقایسه با تولید قاب­ های آلومینومی نرمال بیشتر صرفه ­جویی شود.

درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک

با ورود پنجره های ترمال بریک، آلومینیوم مجددا جایگاه قبلی خود را در ساخت درب و پنجره را احیا نمود و اکنون کمتر پروژه لوکسی بدون پنجره های آلومینیومی ساخته می شود.

خصوصیات ویژه آلومینیوم باعث میشود بهترین انتخاب برای تولید پنجره باشد. تحمل وزن بالا، رنگ بندی متنوع، عمر طولانی و هماهنگی آن با نما بیش از دیگر پنجره ها است.

با تولید پروفیل های ترمال بریک تنها ضعف پنجره های آلومینیومی نیز پوشش داده شد و عایق بندی آن کامل گردید.

آرپان با تلفیق اصول فنی و تجربه خبرگان این صنعت و ماشین آلات مدرن ایتالیایی با تولید درب و پنجره های دو جداره، به کیفیت معنای دیگری بخشید.

استفاده از پروفیل های با کیفیت، یراق آلات اروپایی،  لاستیک های هوابندی EPDM ساخت شرکت سچیل ترکیه و رودیای فرانسه، زیبایی آلومینیوم را برای تولید پنجره های لوکس تکمیل می نماید.

ایجاد تنوع در طرح با قالب های اختصاصی و پروفیل های اروپایی در انواع ساده و ترمال بریک، قابلیت اجرای طرح های کلاسیک و مدرن را فراهم نموده است.

پنجره ترمال بریک

جهت مشاوره تماس بگیرید:

۸۸۴۵-۵۴۳۴-۵ (۰۲۱)

آخرین پروژه‌های ما

هتل شهریار

پروژه هتل شهریار

برای مشاهده جزئیات و تصاویر بیشتر پروژه کلیک کنید

پروژه ساختمان روناک

برای مشاهده جزئیات و تصاویر بیشتر پروژه کلیک کنید

برج باغ

پروژه برج باغ

برای مشاهده جزئیات و تصاویر بیشتر پروژه کلیک کنید