آرپان نما گستر

تولید کننده، مشاور و مجری پنجره و نما

ما چه کار می‌کنیم؟

پنجره های آلومینیومی

طراحی، تولید و اجرای درب و پنجره های آلومینیومی

پنجره های ترمال بریک

طراحی، تولید و اجرای پنجره های ترمال بریک

نمای کرتین وال

طراحی، تولید و اجرای انواع نمای شیشه‌ای و کرتین وال

درباره‌ی آرپان

گروه صنعتی آرپان نما گستر پايا در سال 1394 و با گذشت یک دهه تلاش و پشتکار متخصصان خود در امر صنعت و تولید، اقدام به تاسیس آرپان نما نمود. این مجموعه با بهره‌گیری از ماشین آلات مدرن و بروز در این صنعت، اقدام به تولید انواع پنجره، درب و نما نموده و هم اکنون پس از گذشت یک دهه فعالیت و با تکیه بر تجربه موفق اجرای بیش از صدها پروژه خصوصی و مشارکت در پروژه های دولتی و ملی، توان تولید و اجرای با کیفیت هر نوع سیستم را دارا می‌باشد. این مجموعه با اخذ نمایندگی از شرکت‌های بزرگ و معتبر جهانی در حوزه فروش محصولات این صنعت سعی بر آن دارد تا همواره خود را با دانش و تکنولوژی روز همگام نموده و سهم کوچکی در انتقال فناوری‌های نوین حوزه ساختمان به میهن عزیز داشته باشد.

اين گروه همچنین با توجه به امتيازات بی نظير خود از قبيل استفاده از تیم طراحی فوق حرفه‌ای، نیروی کار با تجربه، کيفيت و دقت بالای تولید، نوع شيشه، يراق‌آلات مصرفی و داشتن تنوع در طرح و رنگ قادر به تامين انواع نيازها و سلایق مشتریان خود می‌باشد.

 

پنجره یا روزن یکی از مهمترین عوامل هدایت نور، تهویه و پل ارتباطی داخل و خارج از بنا در معماری می‌باشد. اما این عامل زیبا همچنین موثرترین مولفه‌ی اتلاف انرژی در ساختمان  میباشد. حال آنکه تیم حرفه ای ما در آرپان که متشکل از مهندسین فوق حرفه ای عمران، معماری و صنایع میباشد بر آن است تا با تلفیق این عنصر زیبا و علم و تکنولوژی و محاسبات دقیق، بهترین و مناسب ترین پیشنهاد  را به مشتریان خود ارائه دهد.

درب و پنجره ھای آلومينيومی آرپان به دو صورت ساده و ترمال بريک (شکست حرارتی) ساخته ميشوند. به دليل ضريب انتقال حرارت بالا در آلومينيوم علاوه بر دو جداره بودن شيشه‌ھا، پروفيل آلومينيومی از طريق تيغه ھای پلی آميد به ھم متصل و دوجداره ميشوند. پروفيل ھای حاصل، پروفيل ھای ترمال بريک ميباشند که باعث عدم انتقال حرارت می شود. تيغه ھای پلی آميد مانع انتقال حرارت از يک سطح به سطح ديگر ميشوند که در واقع اطلاق عنوان ترمال بريک به اين سيستم به دليل ايجاد شکست حرارتی و ممانعت از انتقال حرارت می باشد. گروه صنعتی آرپان با توجه به دانش روز و تعھدات اخلاقی خود در زمينه حفظ ھر چه بيشتر منابع طبيعی وسرمايه ملی ھمواره در تلاش برای توليد محصولات با کيفيت در اين حوزه ميباشد.

ما سالهاست که در حال ساخت و تولید هستیم

8

۱

با توجه به اهمیت روز افزون انرژی و مساله سوخت و جلوگیری از هدر رفت حرارت در ساختمان، شرکت آرپان اقدام به طراحی، تولید و اجرای نسل جدید درب و پنجره های آلومینیومی و ترمال بریک و نمای کرتین وال با استفاده از تکنولوژی روز اروپا نموده است.

8

۲

شرکت آرپان نما گستر افتخار دارد تا بتواند بستری مناسب برای بهینه سازی الگوی مصرف بوجود آورد و به عنوان شرکت پیشرو و تاثیر گذار نقش شایسته ای  در راه رسیدن به اهداف بلند کشورمان در جهت کاهش مصرف انرژی  ایفا نماید.

8

۳

کاستن از قیمت تمام شده، بالا بردن سطح کیفیت محصولات تولیدی و تنوع در تولید کالا همواره از اهداف شرکت بوده و تمام تلاش خود را در این راستا برای جلب نظر مشتریان گرانقدر خود خواهیم نمود.

سال سابقه درخشان

پروژه‌ تکمیل شده